top of page

HAKKIMIZDA

İLKYARDIM AKADEMİSİ


      İlkyardım Akademisi  2005 yılında T.C. Sağlık bakanlığı’na bağlı olarak İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nün ve Antalya İl Sağlık Müdürlüğü'nün verdikleri  ruhsatname ile, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, sertifikalı eğitimler düzenleyip ilk yardımcı yetiştirme yetkisine sahiptir.     Kurumumuz, 2005 yılından günümüze 30.000 in üzerinde ilk yardımcı yetiştirmiş olmanın, bu sayede de çok sayıda hayatın kurtarılmasına katkıda bulunmanın gururunu yaşamaktadır.
      İlkyardım Akademisi olarak;“Okursam unuturum.
       Görürsem hatırlarım.
             Yaparsam öğrenirim.”      Özdeyişinden yola çıkarak, etkin ve kalıcı bir eğitim için görselliğin ön planda olduğu  teorik eğitimlerin tamamlayıcısı olarak , her 2 kursiyere 1 eğitim  maketi düşecek şekilde  pratik yapma imkanı sunulmaktadır.Her katılımcıya T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı “İlkyardım Akademisi – Temel İlkyardım Eğitimleri Uygulamalı İlk yardım Kitabı” ücretsiz olarak verilecektir.
İlkyardım Akademisi deneyimli eğitmen kadrosu ile standardize ettiği ilkyardım eğitim programını yüklendiği toplumsal sorumluluğun da bilincinde olarak sizlerin hizmetine sunmuştur.

bottom of page